ÇAMLICA KOLEJİ

GENEL MÜDÜR MESAJI

Değerli Velilerimiz ,
Özel Ferah Büyük Çamlıca Okulu,  eğitim hayatına taze bir soluk getirmek amacıyla, aynı heyecanı taşıyan idealist kişiler tarafından kuruldu.Özel Ferah Büyük Çamlıca Okulunda biz hem öğretmenlerimizin hem de öğrencilerimizin okula gelmekten mutluluk duymalarını, bir öğrenme topluluğu oluşturmalarını ve öğrenmekten haz duymalarını hedefliyoruz.

 

Bilgiye ulaşmanın son derece kolay olduğu teknoloji çağında, öğrencilere bilgi yüklemek yerine, onlara yaşam becerileri kazandırmanın önemli olduğuna inanıyoruz.Özel Ferah Büyük Çamlıca Okulunda her öğrenci güvendedir, değerlidir ve saygı görür.

Özel Ferah Büyük Çamlıca Okulu olarak İstanbul’un yedi tepesinden biri olan Büyük Çamlıca’da olmanın verdiği sorumlulukla 16 yıldır büyük bir özveri ve istekle çalışmaktayız. Velilerimize en güçlü taraflarımızın güven, sevgi, motivasyon ve başarı olduğunu söylemek bizi bir sonraki yıla  daha yenilikçi ve gelişimci olarak hazırlamaktadır. Öğrencilerimiz için en iyisini istiyor;   uzman kadromuz, kurumsal kültürümüz ve etkili çalışma yöntemlerimizle yolumuza dinamik bir şekilde devam ediyoruz. Öncelikli amacımız çocuklarımızın mutlu olarak gelebileceği, derslerine odaklanabileceği, ödevlerini bitirdikten sonra da ilgi alanına göre çeşitli aktivitelerden faydalanabileceği ve kendini evindeymiş gibi hissedebileceği rahat bir ortam sunmaktır. ‘’Sevginin, ilginin, takibin ve motivasyonun olduğu yerde başarı filizlenir.’’ ilkesiyle hareket ederek, öğrencilerimizin gelişen dünyaya açık, kendini tanıyan, sorumluluk sahibi, akademik ve sosyal yönü güçlü, insan haklarına saygılı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunmaktayız. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onların doğru şekillenmesinde Özel Ferah Büyük Çamlıca Okulu Ailesi olarak hizmete hazırız.